16 Ekim 2014

Garanti Emeklilik Kredi Kartı İşsizlik Sigortası Primini Çekmeye Devam Ediyorlar

İşten çıkartılıp Mayıs ayı başında Garanti Emekliliğe hasar bildiriminde bulundum ve tazminatımı aldım. Daha sonra tesadüfen hesap ekstrem de Garanti Emekliliğin bana hiçbir bildirimde bulunmaksızın ve sormaksızın her ay 50 TL çekmeye devam ettiğini gördüm.


Garanti Call Centerı aradım ve benim ürünümün son bulmuş olması gerektiğini söyledim ve fazladan çekilen primleri geri istedim. Notumu ileteceğini ve birkaç gün içinde geri ödeme yapılacağını söyledi.


Ancak prim çekimi devam etti. Tekrar arayınca Garanti Emeklilik Call Centerı aramamı söylediler ve ben de aradım. Bugün N*** hanım beni arayıp onları daha önce aramamış olduğum için çekilen 250 TL primi geri ödemeyecek olduklarını söyledi.

Müge 852 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi17 Ekim 2014

    2755316 kayıt numaralı şikayeti ile ilgili , Müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Saygılarımızla , Garanti Emeklilik Ve Hayat A.Ş

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi16 Ekim 2014

    2755316 numaralı şikayet ile ilgili, kayıt tarafımıza ulaşmıştır. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra iletişime geçilecektir. Saygılarımızla , Garanti Emeklilik Ve Hayat A.Ş Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön