04 Mart 2015

Garanti Emeklilik Kredi Kartı İşsizlik Sigortası İşe Yaramadı!

Garanti Bankası'ndan telefon açılıp bana işsizlik sigortasından faydalanmak ister misiniz diye talepte bulundular bende şartları dinleyerek işsizlik sigortasından faydalanmak istediğimi belirttim onayladım, telefondaki müşteri temsilcisi faturamdan her ay %1 TL olmak üzere ücretin alınacağından ve başım ne zaman sıkıştığında bizimle irtibata geçiniz diye belirtti fakat ben işten ayrıldım ve işsiz kaldığımda ve aradığımda kimse bana yardımcı olmadı, birkaç bahaneyle geçiştirdiler. Şimdi bu sigorta şirketi yüzünden işsizlik dönemi boyunca kredi kartım faiz yedi benim TL' mi alırken sıkıntı yaşamadılar ama hiçbir şekilde yardımda bulunmadılar, gerekirse davacı olacağım.

Utku 1.562 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi04 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 04.03.2015 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Utku04 Mart 2015

    Benimle gorüşmeye geçildi kısa ve özeti sigorta şirketi birinci hedefi müşteri memnuniyeti değildir müsteriden para kirpma çabası dır

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi04 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön