17 Kasım 2015 #4214877

Garanti Emeklilik Kredi Kartı İşsizlik Sigortası!

Kredi kartı işsizlik sigortası adı altında yapılan, lakin işsiz kalıpta sigortasını kullanmak isteyen şahıs olarak başvuru yaptığımda 40 dereden su getirip işi yokuşa süren bir sigortadır. İşkur'a git başvuru yap ayrıldığın iş yerinden çıkartıldığına dair belge yolla ve en komik olanı siz parayı yatırın olursa geri hesabınıza yatırırız (zaten çalışıyor olsam parayı yatırırdım uğraşmama gerek kalmazdı)

Onur 400 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi18 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 18.11.2015 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi17 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön