11 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10776519

Garanti Emeklilik Kredi Kartı Emeklilik Sigortası İptali!

Ben Garanti Bankası'na ait kredi kartıma ait olan emeklilik sigortasını iptal ettirmiştim ama bana herhangi bir bilgi verilmeden tekrar yenilenmiş. Ben bu sigortayı iptal ettirmek istiyorum ve sigorta olmasını istemiyorum gereğinin yapılmasını bilgilerinize sunarım.

Cihad Cihad 987 Okunma

Cevaplar

 • Cihad'ın Teşekkür Mesajı31 Ağustos 2018

  Şikayetimin çözüm sürecinde göstermiş ilgiden dolayı teşekkür ederim

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi13 Ağustos 2018

  Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 13.08.2018 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Cihad13 Ağustos 2018

  Ben Garanti Emeklilik sigortamın iptal edilmesini istiyorum bana bilgi verilmeden tekrar yenilendi 2 gün önce de yazmıştım ama bir bilgi dönüşü yapılmadı iptal oldu veya olmadı diye Garanti Emeklilik çağrı merkezini arıyorum iptal işleminiz gerçekleşti ve ödemeleriniz 07 Eylül 2017 tarihinde hesabınıza yatırıldı diye söyleniyor ama ben ödeme görmedim kartıma ait ve ben bu konuda müşteri hizmetlerine bağkanmak istiyorum

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi11 Ağustos 2018

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları