06 Şubat 2018
#10101677

Garanti Emeklilik Kırıkkale Şubesi Müşteri Temsilcisi Yanlış Bilgi Veriyor

Garanti Bankası 3 sene önce banka müşteri temsilcisinin istediğiniz zaman devlet katkısını çıkarıp sizin ödediğiniz miktarı aynen iade edebiliriz yalanları ile beni kandırıp Garanti Emeklilik adı altında her ay düzenli kesintiler yaparak maaş hesabımdan haberim olmaksızın para çekmiştir bir çok kez şikayet ettim lakin halen aradıklarında bir bahane bulup süreci devam ettirmekteler.

Hacı Hacı 1.386 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi09 Şubat 2018

    Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 08.02.2018 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi07 Şubat 2018

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları