05 Ocak 2015

Garanti Emeklilik Kesinti Yapılmayacak Dedi Yapılıyor!

1 yıl önce Garanti Bankası emeklilik hizmetinden yararlanmaya başladım. Müşteri temsilcisinin ısrarı (bizi kandırması) üzerine Garanti Emekliliğe kayıt olduk. Bize müşteri temsilcisi istediğiniz zaman çıkabilirsiniz, sadece devlet katkısı ve kesintiler hariç ücretiniz tarafınıza ödenir demişti.

Buna istinaden kayıt olduk. Ortalama 1 yılda 1430 TL para yatırdık, şimdi ise iptal ederseniz 716 TL ödeme yaparız diyorlar. Böyle kolay para kazanılan, insanları kandıran Garanti Emeklilik sisteminden sonuna kadar şikayetçiyim. Çocuk kandırır gibi 716 TL haksız kazanç olarak, kasalarına koyuyorlar. Gereğinin yapılması için her yere şikayetimi sürdüreceğim.

Hulya 590 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi08 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 05.01.2015 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi05 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön