12 Şubat 2016

Garanti Emeklilik K. Kartı İşsizlik Sigortasını Vermemek İçin Yaptıkları!

2014'den beri çalıştığım firmadan geçen gün herhangi bir sebep gösterilmeden işten çıkarıldım. Burası iyi, daha sonra kredi kartım sigortalı diye Garanti Emeklilik'i aradım istediği bütün belgeleri gönderdim. Sonra eski çalıştığım iş yerinin numarasını istediler verdim. Oradan neden çıkarıldığımı soracaklarmış.


Diğer gün tekrara Garanti Emekliliği aradım dediler ki işvereniniz proje bazlı çalıştığını söyleyip işten çıkarıldığını söylemiş. Bu şekilde de tazminat reddedilmiş! Ama iş vereni aradığımda böyle bir konuşmanın söz konuş olmadığını proje bazlı çalışılmadığını söylemesine rağmen Garanti
Emeklik bunu proje bazlı çalışıyor diye göstermiş. Her türlü hakkı dava yoluyla arayacağımı söyledim müşteri temsilcine.

Muhammed 523 Okunma

Cevaplar

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi04 Mart 2016

  Değerli Müşterimiz, Göndermiş olduğunuz teşekkür mesajını almaktan büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz. Daha iyiye gitme çabamızda bize vermiş olduğunuz geri bildirim için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Muhammed'in Teşekkür Mesajı03 Mart 2016

  Şu an sorunum çözüldü Teşkkür ederim

 • Muhammed15 Şubat 2016

  Gerekli olan iş veren beyanımıda göndermiş olmama rağmen şu an kıdem tazminatı aldığıma dair belge isteniyor. İşveren özel şirket olduğundan kıdem tazminatımı vermemekte diretiyor. Bu yüzden dava açacağım için kıdem tazminatının sonucunu istiyor. Dava süresi iki yıl en az süreceğinden bu süreyi beklememizi istiyor. Bende kredi kartı borcunu iki yıl sonra mı ödememi bekliyorlar. Size tavsiyem her türlü bahaneyi buluo istenen belgeler arasında olmayan belgeleri isteyip size tazminatı vermemek için diretiyorlar. Bence hiç bu işe bulaşmayın.

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi12 Şubat 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön