03 Ocak 2015

Garanti Emeklilik İşsizlik Sigortası Ödemesi Yapılmıyor

Garanti Emeklilik'ten işsizlik sigortasını ödememek için ellerinden geleni yapıyorlar. Üç iş gününde arayacaklardı ne arayan ne soran.

Tc 707 Okunma

Cevaplar

 • Tc'nin Teşekkür Mesajı11 Şubat 2015

  Ancak şikayetim vara şikayet edince konu ile ilgilendiniz. Teşekkür ederim,

 • Tc'nin Teşekkür Mesajı08 Ocak 2015

  Şikayet edince ödemeyi yaptılar. Ülkemizdeki durum içler acısı, sesini yükseltmezsen, hakkını aramazsan hakkını alanıyorsun.

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi05 Ocak 2015

  Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 05.01.2015 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi05 Ocak 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön