18 Nisan 2013 #1750337

Garanti Emeklilik İşsizlik Paramı Ödemiyor!

Garanti bankasının kredi kartına bağlı işsizlik sigortam ve gelir güvencesi işsizlik sigortam mevcuttur. Mart ayında işten çıkarıldım. Garanti emekliliğe sigortalarımın ödenmesi için başvuru yaptım. Ama ne yazık ki ödemediler. Sebep olarak kusur işten çıkarıldığım kurum tarafından kusurum var denmiş. Kesinlikle katılmıyorum kusur değil performans yüzünden çıkardılar.


Ayrıca kusurum olsa tazminat vermezlerdi. Kusur olması için yüz kızartıcı suç işlemem gerekir. Müşterileri yanıltmak hiç hoş değil. Garanti Emeklilik ödeme yapmayacak olursa Garanti Bankasıyla ilgili her şeyimi kapatacağım. Ayrıca her yerde anlatacağım, bu şekilde müşterileri yanıltıyorlar.

Mahmut 270 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut25 Nisan 2013

    GARANTİ BANKASINDAN YAPTIRDIĞIM İŞSİZLİK SİGORTALARI NE YAZIKKİ SAÇMA BİR SEBEPTEN DOLAYI ÖDENMEMİŞTİR. KUSURUM OLDUĞU İÇİN ÇIKARILMIŞIM DİYE ÖDEME YAPILMAMIŞ. KUSURUM OLMADIĞINI PERFORMANS DÜŞÜKLÜĞÜ SEBEBİYLE ÇIKARILDIĞIMI BİLDİRDİM AMA HALA İNATLA KUSUR DİYE BİRŞEY ÖNE SÜRÜYORLAR. TOPLANTILARA KAATILMADIĞIM SÖYLENİYOR. BİR TEK TOPLANTIYA KATILMADIM ONDA DA RAPORUM VARDIR. KURUMUMDA DA RAPORUM MEVCUTTUR. AYRICA PERFORMANSIMI ARTTIRMAK İÇİN BİRŞEY YAPMADIĞIM SÖYLENİYOR BUDA GERÇEĞİ YANSITMIYOR. 2 YILDIR EKSİK ELEMANLA ÇALIŞTIRILIYORUZ, ONA RAĞMEN İNSANÜSTÜ BİR ÇABAYLA ÇALIŞTIM. AYRICA SAĞLIK SORUNLARIM OLMASINA RAĞMEN EN ÜST DÜZEYDE ÇABA GÖSTERDİM. AYRICA BU YAZDIKLARIM KURUMUN BENDEN İSTEDİĞİ SAVUNMAMDA DA MEVCUTTUR. BENİM DEĞİL KURUMUMUN KUSURU VARDIR. ÇALIŞMA ŞARTLARIMIZ DÜZELTMEK İÇİN HİÇ BİR ÇABA GÖSTERMEMİŞTİR. BU SİGORTANIN ÖDEMESİ YAPILMADIĞI İÇİN MONEY KARTIMI KAPATTIM HESABIMDAKİ PARAYIDA EN KISA SÜREDE ÇEKECEĞİM. BU BANKAYLA İLGİLİ HİÇBİR SİGORTA DA YAPTIRMAYACAĞIM. HİÇBİR ÜRÜNÜNÜ DE KULLANMAYACAĞIM. MÜŞTERİLERİ BU ŞEKİLDE KANDIRMAK HİÇ HOŞ BİR DAVRANIŞ DEĞİLDİR. AYRICA BU SİGORTANIN HİÇBİR İŞE YARAMADIĞINI DA HER YERDE ANLATACAĞIM. BU BANKAYLA ÇALIŞMAYI DÜŞÜNÜYORDUM. HATTA PARAMI DA OTOMATİK ÖDEMELERİMİ DE BU BANKAYA ALMIŞTIM. AMA HEPSİNİ İPTAL EDECEĞİM. BU ŞEKİLDE DAVRANIRSANIZ DAHA ÇOK MÜŞTERİ KAYBEDERSİNİZ. MÜŞTERİLERİ ARAYIPTA SİGORTA YAPALIM DİYE RAHATSIZ EDİYORSUNUZ. SİGORTAYI YAPIYORSUNUZ. PRİMLERİ ALMAYI BİLİYORSUNUZ AMA SONUÇTA ÖDEMEYE GELDİĞİ ZAMAN ÖDEME YAPMIYORSUNUZ. AYRICA BU KONUYLA İLGİLİ ŞİKAYETLERİM DEVAM EDECEKTİR. KANUNİ YOLLARDAN HAKKIMI ARAMAYA DEVAM EDECEĞİMİ BİLDİRİRİM.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın MAHMUT ONUR U. ' ün şikayeti ile ilgili , Müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Saygılarımızla , Garanti Emeklilik Ve Hayat A.Ş Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön