01 Haziran 2018
#10507573

Garanti Emeklilik İşlem Yapılmıyor!

5 yıldır bu markanın müşterisiyim, daha öncesinde işlem yapmak durumda kalmamıştım. Şimdi ise bu sistemden çıkmak için müşteri hizmetlerini arıyorum. İnanılmaz derece saçma bir uygulama ve müşteri politikasıyla karşılaştım. Ne kadar ararsanız arayın işleminizi yapacak kimseyi bulamıyorsunuz. Firma işleminizi zorlaştırmak işi uzatmak için her türlü yolu deniyor. Siz aradığınızda çıkış işlemini asla yapmıyor, "sizi bu işlem için geri arayacağız" diyerek görüşmeyi sonlandırıyor. Geçen sürede de asla dönüş alamıyorsunuz, defalarca aradım, her seferinde "şu gün şu saatler arası aranacaksınız" diyorlar ama asla beyan ettikleri süre içinde aramıyorlar. Geri dönüş yapılmıyor, sistemden çıkışınız sağlanmıyor, pişman edip yıldırma politikası uyguluyorlar. Kardeşim de farklı bir banka bireysel emeklilik sisteminden çıkış sağladı ama o böyle sorun yaşamadı.

Ceyhun Ceyhun 836 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ceyhun25 Haziran 2018

    Son dönemdeki çözüm odaklı yaklaşım için bu teşekkür mesajını yazıyorum, ancak firmanın hala işlem politikasını doğru bulmuyorum. Müşteriniz sizi arayıp işlem yapmak istediğinde biz sizi arayacağız bu şekilde işlem yapamıyoruz diye kendi keyfi zaman aralıklarınızda işlem yapmaya çalışmak oldukça yanlış duruyor

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi13 Haziran 2018

    Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 13.06.2018 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi01 Haziran 2018

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları