06 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10754443

Garanti Emeklilik İnternet Şubeye Giremiyorum

Şirketimin, adıma açmış olduğu bireysel emekliliğin işlemlerini yakından takip etmek için internet şubesine giriş yapmak istiyorum. Garanti Bankası hesabım olmadığı için emeklilik şubesini arayıp parola almak istedim. İlk aramamı 3 Ağustos tarihinde yaptım. Müşteri temsilcisi iletişim bilgilerimde daha önce hiç kullanmadığım bir numarayı söyledi. Numaranın bana ait olmadığını belirtim. Sonrasında iletişim bilgilerini güncelleyip kullandığım telefon numarasını sisteme kayıt ettik.


Temsilci ile birlikte tekrar parola almaya çalıştık ama yine olmadı. Üst üste denediğim için sistemin bloke olduğunu akşam ya da ertesi gün tekrar denememi söyledi. Denedim ama hala parola için SMS alamıyorum. Bugün (6 Ağustos) tekrar aradım. 15 dakika sonrasında temsilciye bağlanabildim ve yaşadığım sorunları aktardım. Benim kurumsal müşteri hizmetlerini aramam gerektiğini söyleyerek başından savdı. Verdiği numarayı aradım ama telefonda 5 dk. reklam dinledikten sonra sistem otomatik olarak telefonu kapatıyor. Tekrar aradım ve sorun değişmedi.


Sonra tekrar 15 dk. telefonda beklemeyi göze alarak yine müşteri hizmetlerini aradım. Bu seferki görevli sistemde kayıtlı telefon numaram olmadığını söyledi. Numaramı tekrar sisteme kayıt ettirdik. Şu an hala sistemden parola alamıyorum. Aralıksız 2 saattir internet şubesine giriş yapmak için parola almaya çabalıyorum. Bu kadar basit bir sorunu çözmek bu kadar zor olmamalı. Sonuçta bu bir roket bilimi değil. Kısa sürede sorunumu çözeceğinize inanıyorum.

Orhan Orhan 984 Okunma

Cevaplar

  • Orhan'ın Teşekkür Mesajı07 Ağustos 2018

    Sorunum çözüldü, Teşekkürler.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi06 Ağustos 2018

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları