28 Nisan 2017
#8312705

Garanti Emeklilik İnsanları Mağdur Etmekte!

2016 Eylül ayında kredi işlemleri sırasında girmiş olduğum bu sistemde 2017 Ocak ayında 150 TL 'lik aylık tutarım 165 TL'ye çıkarıldı haberim olmadan, bilgi verilmeden. Garanti Emeklilik'i arayıp ayrılmak istediğimi söylediğimde de bana 1195TL'lik yatırdığım paramdan 600 TL kesinti yapacaklarını söylediler. Böyle bir şey bana form imzalatılırken kesinlikle söylenmedi ve bilgi verilmedi. İmzayı alana kadar her şey çok güzel, 3 sene sonunda çıkarsanız devlet katkısı + ana paranızı da alabiliyorsunuz denildi.


Tamam bu kesintilerden neden bahsedilmedi o zaman? 123 TL'de senelik aidat kesintisi varmış ve bundan da benim yine haberim yok. Konuyla alakalı şubeyle görüştüğümde bana sonuç vermiyorlar oradaki çalışanlarda. İnsanları mağdur ediyorlar, ben mağdur durumdayım şu an! Bu kesintiyi kesinlikle kabul etmiyorum ve ana paramın tamamı iade edilmediği takdirde Tüketici Mahkemelerine başvuracağım.

İbrahim İbrahim 1.926 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi28 Nisan 2017

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları