29 Nisan 2015

Garanti Emeklilik Hayat Sigortası İptali!

Daha önce çektiğim ve hala devam etmekte olan kredim için yapılan 2×××××77 numaralı hayat sigortasını yenilemek istemiyorum, çağrı merkezlerinizi aradığımda yenilemek zorundasınız gibi cevaplar alıyorum. Hesabımdan otomatik ödeme gibi bir şey tanımlanmış yani hesabıma para yatırılırsa çekecekler herhalde Çünkü o hesabı kullanmıyorum. Sigortanın iptalini istiyorum.

Tekin 801 Okunma

Cevaplar

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi04 Mayıs 2015

  Değerli Müşterimiz, Göndermiş olduğunuz teşekkür mesajını almaktan büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz. Daha iyiye gitme çabamızda bize vermiş olduğunuz geri bildirim için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Tekin'in Teşekkür Mesajı30 Nisan 2015

  müşteri temsilcisi Nezaket hanım aradı ve bütün nezaketi ile konuyu anlattı. Kendisine teşekkür ederim. Sonuç olarak bu sene pirim kesmeden hayat sigortasını yenileyeceklerini fakat 2016 yılında kredi geri ödemesi devam ederse pirim kesileceğini söylediler. Bu senelik sorunu çözdük seneye Allah kerim.

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi30 Nisan 2015

  Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 30.04.2015 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi30 Nisan 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön