04 Aralık 2018
#11248777

Garanti Emeklilik Habersizce Hesabımı Kapattı!

Garanti Emeklilik'in 141***8 hesap numaralı müşterisiyim. 10 sene 56 yaşımı tamamlamama rağmen sözleşmeme devam etmek istedim. Ve ilgili hesaba para aktarımları yaptım. Ancak şubeme gidip bilgi almak istediğimde hesabımın kapatılmış olduğunu öğrendim. Hatta aynı hesap numarasının başka bir müşterilerinin adına olduğu bilgisini aldım.


Çağrı merkezini aradığımda dönüş yapacaklarını söylediler ama dönen olmadı. Garanti Bankası Gönen Balıkesir şubesine gittiğimde dönüş yapacaklarını söylediler. Yine dönen olmadı. Bu nasıl bir iş bilmezlik nasıl bir saçmalıktır. 10 senedir yapmış olduğum birikimlerim ve devlet katkılarım ortada yok. Nasıl güveneceğiz bankalara ve emeklilik şirketlerine. İlgi yol alaka yok. Birikimlerim yok.


Acilen bu konuda bir çözüm bekliyorum. Aksi takdirde Emeklilik Gözetim Merkezi'nde şikayetimi ileteceğim. Tüm haklarımı iade edilerek hesabımı acilen aktif hale dönüştürün.

Nurten Nurten 1.104 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Nurten11 Aralık 2018

    Kaç gün oldu hala cevap yok. Acilen bu işlemi çözün. Yeter artık yazıklar olsun.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi04 Aralık 2018

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları