06 Ocak 2015

Garanti Emeklilik Habersiz İşsizlik Sigortası İptali Yapılmış

Yaklaşık 3 senedir ödeme yaptığım işsizlik sigortası bir taksitin ödenmemesi sebebiyle hiçbir bildirim yapılmadan iptal edilmiş. Düzenli olarak ödemeleri yapmama rağmen bu grubun diğer kuruluşu Garanti Bankası hesap işletim ücreti adı altında yatırılan prim ödemesini kesiyor ve bu nedenle prim alınamıyor ve Garanti Emeklilik poliçenin iptal edileceği bilgisini vermeye bile tenezzül etmeden sigortayı iptal ediyor.


Ve bana form yollayalım doldurun şubenize gidin bize gönderilsin onaylanırsa devam edersiniz gibi rahat bir cevap veriyorlar. Garanti Bankasının hesap işletim ücretini iptal edin talebime karşılık cevapları daha da rahat "Zaten kabul edilmeyecek".

Cem 2.016 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi07 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 07.01.2015 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi06 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön