02 Mayıs 2015
Yorum Yap
#3212911

Garanti Emeklilik Habersiz Çekilen Primler!

Garanti Emeklilik'e 2012 yılından bu yana prim ödemesi yapmıyorum, iş değişikliği sonucu maaş hesabım tekrar Garanti Bankası'na yatmaya başladı ve haberim olmadan benden 3 aylık toplu ödemeyi tahsil ettiler ve bu da beni geçim sıkıntısına soktu. Sözleşme yapılırken aylık bütçemizi zorlamayacak tutar için sözleşme yapıyoruz 3 aylık toplu kesinti yerine neden 1 aylık prim ödemesi olarak devam etmedi. 2 aylık alınan fazla primin geri ödenmesini dondurmuş olduğum sözleşmeye devam etmek istiyorum.

Burkayhan Burkayhan 878 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi07 Mayıs 2015

  Değerli Müşterimiz, Göndermiş olduğunuz teşekkür mesajını almaktan büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz. Daha iyiye gitme çabamızda bize vermiş olduğunuz geri bildirim için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Burkayhan07 Mayıs 2015

  Teşekkürler

 • Burkayhan'ın Teşekkür Mesajı07 Mayıs 2015

  Şikayetim sonucu yardımcı olundu ve sorun kalmadı Teşekkür ederim

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi06 Mayıs 2015

  Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 05.05.2015 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi02 Mayıs 2015

  Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları