24 Aralık 2017

Garanti Emeklilik Haberim Olmadan Bireysel Emeklilik Yapılmış!

Haberim olmadan bireysel emeklilik yapılmış. Haberim olduğunda bankaya gittim iptal ederseniz paranız kesilir donduralım dediler. Tamam dedim ancak hala kartımdan çekiliyor. 1750 TL'ye kadar param çekilmiş. Bankaya da güvenemiyorum. Ben istemeden nasıl böyle bir şey yapılabilir. Tüketici Hakları Mahkemesi'ne gideceğim. Bir daha garanti bankasıyla çalışmak mı asla...


Paramız neden kesiliyor. İstek dışında nasıl bireysel emekliliğe sokuluyor. Param hala kesiliyor. Banka çalışanları neden gerçekleri söylemiyor.

Adem 1.686 Okunma

Cevaplar

 • Adem'in Teşekkür Mesajı24 Ocak

  Garanti Bankası'nın tüm paramı iade ettiği için teşekkürler

 • Adem29 Aralık 2017

  Garanti emeklilikten arandım ücretin iadesinin tamamının yatırılacağı iletildi. Yeliz t. Hanıma teşekkür ediyorum. Beni mağduriyetten kurtardınız.

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi27 Aralık 2017

  Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 26.12.2017 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi24 Aralık 2017

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön