11 Şubat 2016

Garanti Emeklilik Giriş Bedeli

Sisteme girişte her yıl 123 TL katılım alınacağı iletilmemişti ve çağrı merkezini aradığımda bu tutarın her yıl ödenmesi gerekli olduğunu ilettiler. Onun dışında sesli onayım olmadan emekliliğimi başlattılar. Yatırılan 150 TL'lik tutarın iadesini talep eder. Sistemden çıkmak istediğimi bilgilerinize sunarım.

Emre 512 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi11 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 11.02.2016 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi11 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön