25 Aralık 2014

Garanti Emeklilik Fazla Para Alma!

Aralık 2013 tarihinde iptal edilen hayat sigorta poliçemden 19.13.2014 tarihinde poliçe adına tahsilat yapıldı. Müşteri temsilcisi ile görüştüm böyle bir kesintinin olmadığını söylediler. Dekontu kendilerine ulaştırdım. Geri dönüş yapılmadı ve param iade edilmedi.

İsmail 1.607 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi25 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 25.12.2014 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi25 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön