27 Nisan 2015

Garanti Emeklilik Evraklar Bir Türlü Tamamlanamadı

Garanti Emeklilik'e 2008 yılından beridir işsizlikle ilgili pirim ödemekteyim. 14 04 2015 tarihinde işsiz kaldım. Tarafımdan istenilen evrakları sürekli olarak faks yoluyla göndermeme rağmen bir mazeret bulup evrak eksikliğinden bahsediyorlar şubeden aynı faksla gönderiyorum evrakların bir kısmı ulaşıyor diğer kısmı ulaşmadığını belirtiyorlar artık bilerek yapıldığını oyalama yapıldığını düşünüyorum. Konuyla ilgili tarafıma dönülmediği takdirde tüketici haklarına ve avukatım yoluyla dava açacağımı belirtmek isterim.

Dinçer 601 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi28 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 28.04.2015 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi27 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön