16 Nisan 2016

Garanti Emeklilik Dondurduğum Halde Habersiz Tahsilat Yapıyor!

Hesabımı dondurduğum halde, katılımcısı olduğunuz 32947** no.lu sözleşmenizin 3 ay önceki ödemesi tahsil edilememiştir. Detaylı bilgi: http://m. Garantiemeklilik.com.tr/bilgilendirme-2.aspx... Diye bir mesaj alıyorum, garantiye girerken tatlı tatlı çıkarken acı acı bu nasıl iş arkadaşlar?

Adem 462 Okunma

Cevaplar

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi21 Nisan 2016

  Değerli Müşterimiz, Göndermiş olduğunuz teşekkür mesajını almaktan büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz. Daha iyiye gitme çabamızda bize vermiş olduğunuz geri bildirim için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Adem'in Teşekkür Mesajı20 Nisan 2016

  Öncelikle garanti emekliliğe sonra hizmet veren arkadaşlarıma çok teşekkür eder şükranlarımı sunarım. Şikayette bulunduğum için öncelikle çok pişmanım başkalarının laflarına inanıp onların sözleriyle şikayetçi olmuştum ama gerçeği yardımınız ve bilgilendirmeniz sayesinde anladım Garanti emeklilikten şikayeti olan arkadaşlar bu sözlerimi okusun isterim kesinlikle hiç bir şey göründüğü gibi değildir eğer aklınız varsa fikriniz varsa Şikayetlerinizi değil sorularınızı bildirin çünkü şikayet edilecek hiçbir şey olduğunu sanmıyorum çalışanlara ve Garanti emekliliğe tekrar teşekkür ederim

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi18 Nisan 2016

  Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 18.04.2016 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi16 Nisan 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön