01 Kasım 2018
Yorum Yap
#11096866

Garanti Emeklilik Çıkış İşlemleri Mağduriyeti!

Acil nakit ihtiyacım için Garanti Emeklilik BES hesabımı iptal ettirmek istedim ama bir sürü sorun ile karşılaştım ne cep şubeden ne de internet şubesinden ayrılma ile ilgili işlemlerimi yapamadım şubeye gittim bireysel emeklilik uzmanı yok öğleden sonra gelecekmiş ayrılma işlemlerini sadece o kişi yapabiliyormuş normal müşteri temsilcisine gidiyorum bir faks çekeceksiniz diyorum biz o işlemi yapamıyoruz daha sonra gelin diyor kardeşim benim işim gücüm yok mu işim sadece siz misiniz diyorum güvenlik beni ikna etmeye gerekirse zor kullanmaya yanıma geliyor, biz nasıl dersek onu yapmak zorundasınız demeye getiriyorlar.

Volkan Volkan 1.053 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi02 Kasım 2018

  Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 02.11.2018 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Volkan01 Kasım 2018

  En kısa Zamanda birikimlerimizin tarafımıza iade edilmesini istiyorum acil ihtiyacım var ama kendi paramı geri alamıyorum bu ne biçim iştir ya Ziraat emeklilikten 5 dakikada mobil bankacılık hizmetlerini kullanarak işlemlerini gerçekleştirdim sizden talep ettiğim şeyler farklı değil konunun takipçisiyim bundan sonraki süreçte tüketici haklarımı kullanacağım

 • Volkan01 Kasım 2018

  Maas müşterinizim aynı zamanda kredi kartınızı da kullanıyorum sizden kredi kullandım ama alacağınız olsun en kısa zamanda kredi kartınızdanda kurtulacağım Kendi paramızı neredeyse dilenerek veriyorsunuz ama bir müşteri olarak gerekeni yapacağım çevremdeki insanları da Garanti Bankası'ndan uzak durmaları için uyaracağım.

 • Volkan01 Kasım 2018

  5 dakikada BES sistemine dahil ettiniz ama çıkış talebimizi yapmak için göbeğimiz çatladı

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi01 Kasım 2018

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları