25 Kasım 2016
#7041827

Garanti Emeklilik Çıkış İşleminde Yapılan Kesintiler!

Garanti Emeklilik için kayıt işlemlerini yaparken iptal durumunda devlet katkısı dışında kalan kısmın tamamını alabileceğimi söyleyen banka görevlileri arkadaşlar bugün nakide ihtiyacım olduğunu belirterek paramı çekmek istediğimi söyleyince ana paradan kesinti olacağını belirtiyorlar.


Sözleşme yaparken 3 yıl sonunda ana para ve devlet katkısının %15'ini alabileceğimi söyleyen arkadaşlar şimdi bu süreyi 5 yıl sonunda bunun gerçekleşeceğini söylüyorlar. Garanti Bankası bir bankaya hiç yakışmayan bir hareket, yaptıkları hiç profesyonelce değil. Konu hakkında taraflarından çözüm bekliyor ve biriktirdiğim ana paranın tamamını kendilerinden istiyorum.

Ahmet Ahmet 2.263 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi28 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 28.11.2016 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi25 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları