14 Ağustos 2013 #1951747

Garanti Emeklilik Bürokratik Zorluklar!

12 Ağustos 2013 günü Ankara- Yıldız Garanti Bankası Şubesinde kızımın bireysel emeklilik sigortasını iptal ettirmek istedik. Bize "telefon bankacılığıyla müracaat etmemiz gerektiği, vereceğimiz e-posta adresine gönderilecek formu bastırıp-doldurduktan sonra, orada belirtilen işlemleri yapmamız gerektiği" söylendi.


Printer'imizin olmadığını ve de kızımın 15 Ağustos'ta yurt dışına gideceğini söyledim. Print etme konusunda yardımcı olabileceklerini , ama başka bir şey yapamayacaklarını - usulün böyle olduğunu belirttiler. O forma yazacağımız tüm bilgiler Garanti Emeklilik'te var. Neden formu verip, varsa boş yerleri doldurup imzalayın, işleminiz tamam demek yerine , müşteriyi gereksiz yere uğraştırıyorlar ?

Mehmet 165 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet14 Nisan 2016

    Yasak savma yaptıkları, müşteri memnuniyeti ile ilgileri yok.

  • Mehmet15 Ağustos 2013

    Görüşme formaliteden ibaret bir görüşmeydi. Buraya yukarıdaki mesajı gönderebilmek amacıyla yapılmış havasından öte, arayan bayan da dinlemesini bilmiyordu.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi15 Ağustos 2013

    1951747 kayıt numaralı şikayet ile ilgili , Müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Saygılarımızla , Garanti Emeklilik Ve Hayat A.Ş Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön