19 Mayıs
Yorum Yap
#10457802

Garanti Emeklilik Bireysel Emeklilikte Yanlış Aktarılan Bilgi

Garanti Bankası'na 2016 Aralık ayında kredi kartı almak için gittim. Mesai saati bitmek üzereydi ve zaman çok kısıtlıydı. Kredi kartı işlemlerini tamamlarken yanıma bankada çalışan başka bir görevli geldi. Bireysel Emeklilik'ten bahsetti. Zamanımın olmadığını söyledim.


Bireysel müşteri temsilcisi ile konuşurken her boşlukta araya girip emeklilik hakkında bilgi vermeye çalıştı. İstemediğimi 2 defa söyledim. Çalışmadığımı düzenli gelirimin olmadığını söyledim. Düzenli ödeme yapma zorunluluğu yok dedi.


Ödeme yapmazsam herhangi bir yaptırım olur mu dedim. Ödeme yapmazsanız 3 ay içinde dosyanız sistemden düşer denildi sırf başımdan gitsin diye imzaladım. 2018 'de bankamatiğe yatırdığım para, emekliliğe 190 TL kesiliyor. Şube, 4440338 Haklı Müşteri Hattı yapılacak hiçbir şey yok diyor. Okuyup öyle imzalayacakmışım. Peki sizin bilgisiz çalışanınızın ceremesini çekmek zorunda mı müşteriniz?

Saliha 609 Okunma

Cevaplar

 • Saliha'nın Teşekkür Mesajı14 Haziran

  Şikayetim Yeliz Hanım tarafından profesyonelce ele alınmış, kısa sürede sonuçlandırılmıştır. İlgi ve alakasına teşekkürlerimi sunarım. İşini en güzel şekilde yaparak kriz durumunu memnuniyete çevirdi.

 • Saliha13 Haziran

  Merhaba. İade işlemi hesabımızda görünmüyordu. İadenin yaoilacagi Banka ile görüşüldü. İşlemin yaoilmama sebebi ıban no... İle alacaklı isminin uyuşmaması imiş. İade yaptırmak istediğim ıban Hasan hüseyin Kaya` ya aittir. Alacaklı isminin düzeltilerek işlemin tekrarı için desteğinizi bekliyorum.

 • Saliha02 Haziran

  Hesabi kontrol ettik ödeme gelmemiştir. Iban kontrolü yapıldı. Yanlışlık yok.

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi29 Mayıs

  Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 29.05.2018 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Saliha26 Mayıs

  Evrak gönderdikten sonra telefonum kapalıyken geri dönüş yapılmış tarafınızca. Gönderdiğim evraklarım ulaştı mi emin olamadım.

 • Saliha23 Mayıs

  Merhaba. \"ayrılma talebi formunu\" gönderdiğiniz adres üzerinden, ([email protected]) İstediğiniz evrakları gönderdim. 4440336 aradığımda, evrakların ulaşmadığı bilgisini aldım. Yardımcı olabilir misiniz?

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi22 Mayıs

  Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 22.04.2018 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi19 Mayıs

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler