14 Şubat
Yorum Yap
#11581971

Garanti Emeklilik Bireysel Emeklilik Sisteminden 4 Aydır Çıkmaya Çalışıyorum!

Garanti Bankası otomatik bireysel emeklilik sisteminden 4 aydır çıkmaya çalışıyorum. Bankaya gittim çağrı merkezini aradım sadece muhatabım ses kayıt iptal işlemi için sadece duyduğum 4 aydır daha sonra deneyin hala bir gelişme yok. İlgili kişilerin desteğini rica ediyorum.

Ünal Ünal 427 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi14 Şubat

    Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 14.02.2019 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi14 Şubat

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler