19 Kasım 2018
Yorum Yap
#11169292

Garanti Emeklilik Bireysel Emeklilik Pişmanlıktır!

Bankadan nefret ettim. Şubeye gidip yaptığım işlemi görevli ilgili birime faks çekmediği için hala param hesabıma yatmadı. Telefonla günde 6 kez aradığım halde ulaşmam 10 günü buldu ve tekrardan şubeye gitmem gerektiği söylendi. Ümraniye Çarşı şubesine gittim 1.5 saat beklememe rağmen gram sıra ilerlemedi işimi halletmeden ayrıldım bankadan. Bugün yine gittim 1 saattir bekliyorum fiş numaramın dahil olduğu kategoride 1 numara bile ilerleme yok. 6 banko var 3 ü çalışıyor. Sizde bireysel emeklilik başlattığıma çok pişmanım.

Tuba Tuba 585 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi21 Kasım 2018

    i Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 21.11.2018 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi20 Kasım 2018

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Tuba19 Kasım 2018

    Bireysel emekliliğimi iptal ettirdim. Ancak ıslak imzalı onay istedikleri için banka şubesinden son işlemi yapmaya gittim. Bankadaki görevli ilgili yere belgemi göndermemiş. 3 hafta sonra param halen yatmadı diye aradığımda öğreniyorum durumu. Şubeye ulaşmak için günde 6 kez 10 gün boyunca aradım bir türlü bağlamadılar en son ulaştığım da ise işlemi yapan kişi yapabileceğim bir şey yok tekrar şubeye gidin dedi. Gittim 1.5 saat bekledim gram ilerlemedi sıra. Çıktım bankadan bugün de aynı şekilde sıra ilerlemiyor. 6 banko var 3 kişi çalışıyor. Benim değerli vaktimi şubenizde geçirmek zorunda mıyım hem de sizin hatanızdan dolayı. Yeter artık bir işlem ancak bu kadar uzatılabilirdi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler