10 Nisan 2017
Yorum Yap
#8238922

Garanti Emeklilik Bireysel Emeklilik Hesabı Ücret İadesi

Sarıyer garanti şubesine uğradım. Çalışanlardan biri size bireysel emeklilik hesabı açalım mı hiçbir şekilde kesinti ve ücret alınmayacak dedi. Üstüne basa basa tekrar sordum kesinti olacaksa istemiyorum diye. Hayır alınmayacak dedi. Hesabı açtım 2 ay para yatırdım sonra dondurduğum hesapta 300 lira vardı. Bugün baktığımda hesapta 144.22 TL kalmış. Hem şubeyi hem de Garanti Emeklilik müşteri danışma hattını aradım. Kesintiyi sordum bana şimdi de kesinti olur diyorlar. Hesabı açarken de bana hiçbir şekilde kesinti olmayacak dendi. Ayıp ya az dürüst olun. İptal etmek istiyorum deyince de yatırdığınız parayı da alamazsınız diyorlar. Bu hesabı açtığıma açacağıma pişman ettiler. Maaş hesabı garanti de olmasa bankanın önünden bile geçmem. Alınan ücretin iadesini ve emeklilik hesabının ücretsiz iptalini talep ediyor.

İnan 8.628 Okunma

Cevaplar

 • İnan'ın Teşekkür Mesajı11 Nisan 2017

  Oluşan mağduriyeti kısa sürede sonuca bağladıkları için garanti ailesine teşekkürler

 • İnan11 Nisan 2017

  Oluşan mağduriyeti kısa sürede sonuca bağladıkları için garanti ailesine teşekkürler

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi11 Nisan 2017

  Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 11.04.2017 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi10 Nisan 2017

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. . Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler