21 Kasım 2018
Yorum Yap
#11175524

Garanti Emeklilik Bireysel Emeklilik Çıkış İşlemleri

Garanti Bankası bireysel emeklilik için müşteri temsilcisine bağlandık bana anne kızlık soyadı bloke olmuş diyor şubeden soruyoruz öyle bir hata yok deniliyor ben Bireysel Emeklilik 'ten çıkmak ve birikimimi almak istiyorum. Yetkililerden konuyla alakalı yardım istiyorum.

Ahmet Ahmet 500 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Ahmet'in Teşekkür Mesajı22 Kasım 2018

    Teşekkürler

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi22 Kasım 2018

    Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 22.11.2018 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi21 Kasım 2018

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları