31 Mart 2017
#8167312

Garanti Emeklilik Bireysel Emeklilik Çıkış İşlemi Sonrası Para İadem Yapılmıyor

Garanti Emeklilik'ten BES yaptırmıştım. Çıkış işlemimin yapılması istedim. Çıkış işlemi yapıldıktan sonra son aya ait olan katkı payı ödemesini yıllardır kullanmadığım başka bir bankaya ait olan kredi kartına yaptılar. Çağrı merkezini birkaç kez aradım. Beni diğer bankaya yönlendirdiler. Bana verdikleri cevap ''sisteminizde sadece bu kartı gördüğümüz için buraya iade yaptık''. Ben ise hangi kredi kartından ödemeyi aldıysanız o karta iadenin yapılması oldu. Kendi yaptıkları hata yüzünden üç aydır uğraşıyorum. Diğer bankada bana ödemeyi yapmıyor.

Volkan Volkan 2.567 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Volkan03 Nisan 2017

    Merhaba, maalesef bana yardımcı olamadınız. Benim talebim ödemeyi hangi kredi kartından aldıysanız geri ödemenin de aynı karta yapılmasıydı. Doğru olan ve olması gereken budur. Ben neden başka bir banka ile muhatap olmak zorunda kalıyorum. Çağrı merkezinizden arayan kişi her hangi bir şey yapamayacağını belirtti. Bu konuda şikayetim devam etmektedir.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi31 Mart 2017

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları