26 Aralık 2018
Yorum Yap
#11355967

Garanti Emeklilik Bireysel Emeklilik Çıkış İşlemi!

Bireysel emeklilik çıkış işlemi için arıyorum hep erteleniyor diğer bankalarda 2 günde sonuçlanan işlem bu bankada yılan hikayesine döndü.


Son bir yıldır yaşattığı iletişim eksikliği ve işlem hatası işlemlerden dolayı çevremdeki tüm paylaşımlarım olumsuz olacaktır. Lütfen çıkış tamamlansın, ücret iadem gerçekleşsin!

Gönül Gönül 756 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi27 Aralık 2018

    Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 27.12.2018 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi26 Aralık 2018

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları