08 Mayıs
Yorum Yap
#10417762

Garanti Emeklilik Bireysel Emeklilik Cayma Bedeli

Bireysel Emeklilik hesabımı, Mersin / Pozcu Şubesi'ndeki temsilcinin olumlu ve risksiz cümleleriyle açtım. Cayma sürem içerisinde herhangi bir kesinti olmadan paramın tamamını alacağım söylendi. Fonlarla ilgili düşüş-artış olabileceğine dair kelime dahi kurulmadı. 'Fon' kelimesi, piyasa dalgalanmaları bu terimler kullanılmadı bile. İşin içine girdikçe şaşkınlığım arttı ve acil paraya ihtiyaç duymam üzerine cayma hakkımı kullanmak istedim. Müşteri temsilcisine ulaşabilmek için 2 saat bekledim ve E** isimli bir arkadaş iptali gerçekleştirdi. Ne kadar ücret iadesi olacağını, kesinti olup olmayacağını ısrarla sorduğumda her seferinde konudan uzaklaştı. Herhangi bir kesinti olmayacağını söyledi sonunda. Ama piyasaları tahmin edemiyormuş düşüş artış olabilirmiş. Sesli yönlendirmelerden çıkış yapmam durumunda 4035 lira iade olacağı söylendi. 5000 lira yatırdım daha 37 gün önce.

Ali 1.491 Okunma

Cevaplar

  • Ali'nin Teşekkür Mesajı10 Mayıs

    Şikayetim üzerine çok geçmeden iletişim kuruldu. Özenli bir tavırla sorularım cevaplandı. Teşekkür ederim.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi10 Mayıs

    Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 10.05.2018 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi08 Mayıs

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları