20 Mayıs
Yorum Yap
#10461309

Garanti Emeklilik BES Sisteminden Çıkartılmamak!

Mart ayında bir firmaya girip yalnızca bir gün çalışıp çıktım tabi ki BES sistemine istemeden dahil oldum. Şu garanti BES için kaç kere müşteri hizmetlerini arayıp bağlanmaya çalıştım bilmiyorum telefon numaram tanımlı olduğu için sekreter otomatik yönlendirip "bireysel emeklilik hesabımda herhangi bir para olmadığı için iptal işlemi gerçekleştiremediklerini söyleyip duruyor" kolayca dahil ettiğiniz BES sisteminden kesinti yapamadığınız için mi çıkmak bu denli imkansız soruyorum?

Hatice 847 Okunma

Cevaplar

  • Hatice'nin Teşekkür Mesajı22 Mayıs

    Yeliz hanıma teşekkürler çözüm sürecini hızlı yönetip BES iptalini hızlı bir şekilde gerçekleştirdiği için.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi22 Mayıs

    Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 22.05.2018 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi21 Mayıs

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler