29 Haziran 2015

Garanti Emeklilik Bes Mağduriyeti!

Kredi çekerken bir görevli yanınıza yaklaşıyor başlıyor güzel güzel anlatmaya. Bes hesabınızı istediğiniz zaman dondurup istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz diyor. Sonra çıkmak istiyorsunuz yatırdığınız paranın tamamını sizden kesinti yapıyorlar. Üç sene çıkmama şartı varmış. Üç sene sonra alacağınız para hesaplara göre yatırdığınızdan da az! Garanti Bankası'nın daimi müşterisiyim. Düzenli ödemelerim var. Ama sırf bu emeklilik hesabı iptalinde paramın üstüne yatmaya çalıştığınız için kredi kartlarım ve hesaplarımı kapattırmak istiyorum artık.

Yakup 685 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi30 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili sistemimizde kayıtlı telefonunuzdan sizi aradık ancak ulaşamadık. E-posta adresinize de süreçle ilgili bir bilgilendirme maili gönderdik. www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi29 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön