13 Mart 2018
Yorum Yap
#10227445

Garanti Emeklilik BES Maaşımdan Yine Habersiz Para Çekildi

Yalova garanti şubesinden kredi çektiğim esnada, banka görevlisi tarafından zorunlu BES ile ilgili yalan yanlış bilgiler verilerek 2 kez dondurmama rağmen maaşımdan yine habersiz para çekildi. Müşteri temsilcisini aradım konuyla ilgili yarım yamalak özensiz bilgi verildi. Benim paramı geri iade edin. Kredi çektim kredi kartı kullanıyorum. Hakkımı aramak için bütün yasal yollara ve adli mercilere başvuracağım.

Ümit Ümit 1.049 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Ümit'in Teşekkür Mesajı15 Mart 2018

  Teşekkürler garanti sorunum çözülmesede gereken bilgi verilmesinden dolayı Teşekkürler

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi15 Mart 2018

  Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 15.03.2018 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi13 Mart 2018

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Ümit13 Mart 2018

  İnsanları kandırmaya çalışmayın baştan doğru bilgi verin ya Garanti Bankası yalancı ya da çalışanları istediğimiz zaman çıkış yapılınca iade edilecek denildi paramın ivedilikle iadesini talep ediyorum faizde faizide sizin olsun. Eğer bu mağduriyetim çözüme kavuşmassa ilk isim Mahkeme yoluna başvuracağım ve kredi kartımı iade Edip asla bir daha Garanti Bankası'ndan kredi almayıda ne kendim ne de aileme tanıdıklarıma önermeyeceğim

Ziyaretçi Yorumları