19 Ekim 2016 #6723565

Garanti Emeklilik BES İptalinde Haksız Kesinti Yaptı!

Garanti Bankası'nda görevli tarafından BES için ikna edildim ve 2014 Ağustos'ta sözleşme imzaladım. Tarafıma herhangi bir iptal, çıkış söz konusu olduğunda ana paramı olduğu gibi alabileceğim sadece devlet katkısından yararlanamayacağım söylendi. 2014 Ağustos'tan bu yana toplam ödemem 840 TL görünürken iptal için müşteri hizmetlerini aradığımda iade olacak tutarın 415 TL civarında olabileceği neredeyse yarı yarıya kesinti yapılacağını öğrendim ve Sikayetvar.com'da gördüğüm kadarıyla bir çok insan bu ve buna benzer durumlardan muzdarip. Sözleşme imzalanırken her şey bize duymak istediğimiz gibi söylenirken sonrasında hiç de öyle olmadığını öğreniyoruz ve hakkımız olan paradan haksız olarak kesinti yapılıyor ve makul bir seviyede kesintiler değil neredeyse yarısından fazlası. Ben sadece ödediğim 840 TL civarındaki ana paramın iadesini ve gereği neyse yapılmasını istiyorum.

Faruk 2.118 Okunma

Cevaplar

 • Faruk14 Kasım 2016

  Teşekküler.

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi26 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Teşekkür mesajınızı almaktan büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz. Daha iyiye gitme çabamızda bize vermiş olduğunuz geri bildirim için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Faruk'un Teşekkür Mesajı26 Ekim 2016

  Kısa sürede ilgilenip sorunumu çözdüler. Anaparadan Kesinti yapılmadı ilgili arkadaşlara Teşekkür ederim.

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi20 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 20.10.2016 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi19 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön