1 g
Yorum Yap
#11855414

Garanti Emeklilik BES İadesini Yapmıyor!

BES iptalini yaptınız paramızı acilen iade edin. Sisteme girerken 1 saniye çıkarken yok su kadar bekle yok bu kadar bekle. Acilen iademin yapılmasını talep ediyorum. Yalvaracağız mı size? Başka bankada olan hesabımdakini de iptal ettim 1 günde paramı yatırdılar.

Mehmet Mehmet 319 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi8 s

    Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 18.04.2019 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Mehmet1 g

    Otomatiğe bağlamışlar herkese aynı mesaj. Çözüm yok. Garanti yetkilileri parayı kullanmaya devam ediyor

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi1 g

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler