10 Mayıs 2017
Yorum Yap
#8342049

Garanti Emeklilik BES Hesabı Devlet Katkısı Ödemesi

Garanti Emeklilik hizmetiyle bankada 1 yıl yatırımdan sonra devlet katkısı ekleniyor ve dilediğiniz zaman hesabı kapatıp kesintisiz ücret iadesi alabilirsiniz dendi. Ama 2 yıl geçmesine rağmen müşteri hizmetleri 5 yıldan önce çıkarsanız yatırdığınız paranın yarısını kesiyoruz devlet katkısını da alamıyorsunuz diye cevap verdi. Sorumsuzca şubedeki iş bilmez yüzünden 3 sene daha beklememe neden olacak.

Gökhan 2.104 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan'ın Teşekkür Mesajı26 Mayıs 2017

    Ìlginize teşekkür ederim.

  • Gökhan26 Mayıs 2017

    Firma personelinin şikayetimle yakından ilgilenmesi ve çözüm üretmesi beni çok memnun etti. Şikayet var sitesine ve Garanti Emeklilik personeline teşekkür ediyorum.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi10 Mayıs 2017

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler