03 Ocak
Yorum Yap
#11395241

Garanti Emeklilik BES Çıkış İşlemi...

BES'imi 21 Aralık tarihinde çağrı merkezinizi arayarak iptal etmiştim ve görüştüğüm kişi iptal işlemini onaylamış 7 gün içinde para iadesinin gerçekleşeceğini söylemişti. Fakat bugün ayın 3'ü ve hala benim hesabıma param yatırılmadı. Üstüne çağrı merkezinizi arıyorum sürekli işleminizi gerçekleştiremiyoruz ile karşı karşıyayım! Diğer hiçbir banka ile böyle bir sorun yaşamamışken sizinle yaşıyorum ne yazık ki! Lütfen muhatap bulabileceğim biriyle görüştürün. Müşterilerinizi bu şekilde mağdur etmeniz hiç hoş değil.

Eda Eda 823 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Eda'nın Teşekkür Mesajı04 Ocak

    İlginiz için teşekkürler.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi04 Ocak

    Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 04.01.2019 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi03 Ocak

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları