18 Şubat
Yorum Yap
#11605280

Garanti Emeklilik Aidat Kesintisi

Bakırköy şubesinde maaşımdan dolayı hesap açtırdım. Arkada bana bireysel emeklilikten bahsetti. Sadece hesabımdan para çekilip daha sonrasında devletin katkıda bulunduğunu söyledi. Cayacağım takdirde paramın iadesinin olduğunu belirtti ama kesinlikle öyle bir şey yok. İade söz konusu değil ve 5 yıldan önce çıkış işlemi yaptığım için aidat olarak ücret kesildi. Şikayetçiyim Tüketici Hakları'na gideceğim o şubedeki kızı da sürgün ettireceğim.

Serap Serap 367 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi25 Şubat

    Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 25.02.2019 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Serap18 Şubat

    En kısa zamanda yardımcı olmanızı rica ediyorum

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi18 Şubat

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları