2 g
Yorum Yap
#11569973

Garanti Bankası'nın Yönetim Gideri Kesintisi!

BES yaptırdığımda sadece ilk sene kesinti olacağını söylediler. Çocuklarım için yaptırdım iki senedir güzel kesinti yapmışlar neredeyse 1 aylık ödememi kesinti yapmışsınız ödeme artışlarınız çok yüksek diğer bankalarda böyle kesinti yok. Artış fazla değil 3 yıl düzenli ödendiğinde hakedişiniz olacak dediler. Şimdi 5 yıl yazıyor 2 yıldır düzenli ödüyorum çalışanlarınız tüm içeriğiyle açıklama yapamayacaklarsa o masa başında oturmasınlar sizi tercih ettiğim için üzülüyorum kaç yıllık müşterinizim.

Meral Meral 363 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi1 g

    Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 15.02.2019 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi2 g

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler