2 g
Yorum Yap
#11835831

Garanti Bankası İşsizlik Sigortası Hakkında Yanlış Bilgi Verdi!

Garanti Bankası beni daha önce hatırlamadığım bir tarihte, yaklaşık 1 sene önce aradı ve işsizlik sigortası hakkında bilgiler verdi. Bu bilgilerin içerisinde çok iyi hatırlıyorum bana söylenen;


Herhangi bir iş kazası geçirdiğiniz takdirde aralıksız toplamda 30 gün rapor aldığınız zaman 5000 TL'ye kadar ödeme yapılacağı aktarıldı ve bu kredi kartı limitim ile alakalı 4500 TL kredi kartı limitim ve esnek hesap 1000 TL olduğu için verilen bir teklifti o günden sonra hesaplarımda herhangi bir değişiklik yapmadım ve düzenli olarak borçlarımı ödedim.


Şimdi Garanti Bankası'nı, işsizlik sigortası bölümünü aradığımda bana söylenen kalıcı bir maluliyet durumunda ödeme yapıldığı (yani kolum kırıldığı zaman kullanamıyacakmışım) benim 15+15+10 olmak üzere 40 gün iş kazası raporum var ve çalışamıyorum ben o zaman neden bu işsizlik sigortasını yaptırıyorum anlamıyorum.


Bana ya işsizlik sigortasını satabilmek için yalan söylendi ya da şimdi aradığımda müşteri temsilcisi para ödemesi yapmamak için yalan söyledi ve gerekli evrakları da Garanti Bankası'na gönderdim.


1 yıldır bu sigortaya para ödüyorum yani yazık günah yaptıkları soysuzluktan başka bir şey değil. Yardımcı olacağınızı biliyorum.

Fatih Fatih 644 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi2 g

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları