30 Kasım 2018
Yorum Yap
#11225952

Arayın Artık Garanti Emeklilik !

Garanti Emeklilik'ten ayrılmak için 23 kasım'da garanti emekliliği aradım çıkış işlemleri için, hem benim adıma olan hem de eşim adına ödeyeni olduğum BES'den ayrılmak için. Konuşmayı taptım 5 iş günü içinde aranacağım söylendi. Sorun yok eyvallah bugün 5. gün ama 3. günde durumun acil olduğunu tekrar ilettim, işlemlerin hızlandırılmasını istedim tamam yardımcı olacağız dediler, ama ne arayan var ne soran. Bugün 5. gün hala aramadılar. Yazıklar olsun BES den çıkıp paramı almak istiyorum ama son gün son dakika son saniyeye kadar bekletiyorlar yazık size.

Murat Murat 506 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Murat11 Aralık 2018

  Nedir bu bankalardan çektiğimiz, garanti emeklilikten çıkış için dilekçe yolladım. 11.12.2018 de yatacağı söylendi illaki mesainin bitimine saniyeler kalamı paramı yatırmak zorundalar. Paramı olabildiğince kullanıyorlar, sabah erkenden yatırsanıza yazık olsun ya

 • Murat30 Kasım 2018

  Beni arayım göstermelik oto cevaplar yollamayın

 • Murat30 Kasım 2018

  Bana cevap yazmayın çözüm üretin ve arayın

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi30 Kasım 2018

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları