09 Nisan 2015

Garanti Emeklilik Yapılan Kesinti İadesi!

2013 yılında sunulan teklifle emeklilik sistemine kayıt yaptım. Bu tarihten itibaren yaklaşık 1'5yıl prim ödedim. (1550 TL) ve şimdi acil ihtiyacımdan dolayı sistemden çıkış için 4440336 hizmet telefonunu aradığımda mail olarak tarafıma iletilen ayrılma talep formu eklerinde belirtildiği gibi, giriş aidatı adı altında 733.50 TL ve gelir vergisi kesintisi olarak da 30.82 TL kayba uğrayacağımı belirttiniz.
Bende bu kaybın yasal olmadığını vede sadece getiri fonlarından gelebileceğinizi söyledim. Şimdi hakkım olan 1550 TL'nin tamamını istiyorum.

Emre 907 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi13 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 10.04.2015 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi09 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön