Garanti Emeklilik Yanlış Bilgilendirme!

Ahmet M. |

Yaklaşık 2 yıl önce Garanti Bireysel Emeklilik'e üye oldum ve herhangi bir sürede ayrılış döneminde kesinti yapılmayacağını tarafıma bildirildi falan 23.09.2014 de sistemden ayrılmaya karar verdiğimde erken ayrılış ücreti 380 tl keseceklerini söylüyorlar. Hem devlet katkı payında yararlanmayacağım 800 tl hemde ayrılış cezası 380 tl ödeyecekmişim.

Müşteri hattı böyle olduğunu bilgisini bana ilettiler. Eğer böyle olduğunu bilseydim kesinlikle böyle bir şeye adım atmazdım. Bu bir yanıltmadır. Garanti'nin ismine kurumsallığına aykırı bir durum bu demek ki satış pazarlamacı yalan söylüyor insanları kandırmak ve prim almak için ama yazık Yetkili kişilerin bana ulaşmasını rica ederim.

Etiketler :

Personel Davranışı Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet M.
  18 Kasım
  11:28

  2709350 kayıt numaralı şikayeti ile ilgili,
  müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. yazmışsınız benim magduruiyetim giderilmedi nasıl bilgilendirme yaptınız, buradan insanlara sesleniyorum pazarlamacıların üç beş kuruş prim kazanacagım diye size yalan söyleyip sizi dolandırmasınlar dolandırılmayın arkadaşlar

 • 26 Eylül
  11:17

  2709350 kayıt numaralı şikayeti ile ilgili ,

  Müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Saygılarımızla ,


  Garanti Emeklilik Ve Hayat A.Ş

 • 25 Eylül
  14:36

  2709350 numaralı şikayet ile ilgili, kayıt tarafımıza ulaşmıştır. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra iletişime geçilecektir.

  Saygılarımızla ,
  Garanti Emeklilik Ve Hayat A.Ş