15 Ağustos 2015

Garanti Emeklilik Sözleşmeyi Onayladıktan Sonra Şartları Değiştirdiler!

2013 yılından beri işsizlik sigortası yaptırıyordum Bu gün poliçem yenilenecekti, tazminat tutarını güncellemek istediğimi belirttim. Tutar güncellenirken bana verilen bilgide (konuşma kaydım var) tazminat tutarının yenilenmesi ile 6 aylık bekleme süresi olmayacağı net bir şekilde üzerine basa basa vurgulandı.

Telefonda aldığım bilgiye göre poliçemin yeni şartlarda yenilenmesini kabul ettim. 2-3 saat sonra bir bayan arayarak eksik bilgi verildiğini, poliçe şartları yenilendiği için 6 aylık muafiyet süresi olduğunu bildirdi. Kabul etmeyeceğimi söyleyince de poliçem iptal oldu.

Muafiyet süresini özellikle sordum, verilen bilginin yanlışlığı kabul edilmedi. Sözünüze ne kadar güvenilir gördük.

Mehmet 570 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi15 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön