Garanti Emeklilik Sözleşme İptalindeki Kesinti.

İsmail Y. |

İşlem yaptırmak için gitmiş olduğum şubede banka çalışanlarından birisi bana bireysel emekliliği tavsiye etti. Yatırmış olduğum paraya devlet katkısının da ekleneceğini ve iptal ettirmem durumunda sadece devlet katkısını iade edeceğimi kalan yatırmış olduğum parayı iade alacağımı söyledi. Israrla tekrar sormama rağmen kesintinin olmayacağını belirtti. Sözleşmeyi iptal ettirmek için Garanti Emeklilik hattını aradığımda yatırmış olduğum 600 TL'nin kesintilerden sonra 53 TL'sini iade alabileceğimi kesinti olmaması içinde 5 yıl sözleşmeli kalmam gerektiğini söyledi. İyi de kesinti olmayacağını beyan eden sizin personeliniz değil mi? Paramın iadesini istiyorum.

Etiketler :

Kesinti ve Masraflar Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Eylül
  10:09

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

  İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.