27 Ekim 2016

Garanti Emeklilik Sonradan Çıkan Cayma Bedeli!

İlk olarak 19.06.2014 tarihinde kredi çekmek için şubeye gittiğimde bir şube çalışanı tarafından bireysel emeklilik hesabı açılmasına ikna edildim, olur da paraya ihtiyacım olursa ya da hesabımı kapatmak istersem ya da ödemelerimi düzenli olarak yapamazsam 12 ay dondurmam gerektiğini ve 12 geçtikten sonra ödediğim ana parayı alacağımı yalnızca devlet katkısını alamayacağımı söylediler, ben de nasıl olsa ana param duracak birikim olur diye açtırdım hesabı birkaç ay ödeyebildim daha sonra hesabı dondurmam gerekti. Şimdi ise paraya ihtiyacım olması nedeni ile hesabı kapatma gereği duydum, bunun için ise 5 yıl beklemem gerektiği söylendi, nedeni ise 5 yıl önce çıkarsam ana paramdan neredeyse ana paramın yarısı kadar kesinti yapılacağını öğrendim hadi devlet katkısını ödenmemesini anlarım ama ana paramdan kesinti yapılması ne demek? Sorunum en kısa zamanda sonuca ulaşmasını rica ederim.

Kurban 1.388 Okunma

Cevaplar

  • Kurban'ın Teşekkür Mesajı04 Kasım 2016

    İlgili firmada çalışan Saadet hanıma yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi27 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 27.10.2016 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi27 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön