02 Mart 2013

Garanti Emeklilik Personel Yanılttı!

Yaklaşık 1 sene önce Bakırköy garanti bankasına miles and smiles kredi kartımın işlemleri için gitmiştim, tam işlemlerimi bitirip çıkmak üzereyken emeklilik ile ilgili görevli yolumu kesip adeta yalvarırcasına bireysel emeklilik yaptırmamı istedi.

Benim zaten *** sigortam olduğunu öğrenince, hemen devir işlemlerini yapalım hem de garanti kredi kartınızdan ödenir rahat takip edersiniz dedi. O da sadece bir imza atmamı, onların devir işlemleriyle kendilerinin ilgileneceğini yine yalvarırcasına benden rica etti.

Sonraki ekstrelerde bir de baktım ki ikisi birden hesabımdan kesiliyor. Ayrıca aktarmalarda normalde kesilmemesi gereken aylık 11 TL, 12 ay boyunca kesilmeye devam etti.

Elif 146 Okunma

Cevaplar

  • Elif27 Mart 2013

    bu şikayetlerin cevaplanmış olması çözümlenmiş olduğunu göstermiyor, buraya şikayet etmenin de bugüne kadar bir faydasını görmediğimi belirtmeliyim...

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi08 Mart 2013

    1663060 kayıt numaralı şikayet ile ilgili , Müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla , Garanti Emeklilik Ve Hayat A.Ş Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön