27 Temmuz 2013

Garanti Emeklilik Ödemeyi Yapmamak İçin Oyalıyor!

Garanti Bankası'ndan işsiz kalırsam kredi kartlarımın ödenmesi için sigorta ödedim. 30 Nisan 2013 'te işten çıkartıldım. İstenilen bütün evrakları toplayıp kendilerine gönderdim. Muafiyet süresi dediler, 1 ay halen daha iş bulamadım. Ve Garanti Emeklilik'ten halen haber çıkmadı. Defalarca aramam sonucunda müşteri hizmetleri ile iletişim kurabiliyoruz.' Evraklarınız incelemede, hiç bir eksik sorun yok' deniyor.

İşyerimin (yolladığım her evrağın üzerinde telefon ve adresi olan) telefon numarası diye Hazira'nın sonunu getirdiler. Arayıp verdim hatta patronumun cep telefonunu dahi verdim. Ulaşamadık dediler kendisi ne. Yetkili başka biri dediler onu da verdim. Temmuz sonu geldi. Her ay kartıma faiz işliyor.

Gülsüm 206 Okunma

Cevaplar

  • Gülsüm 02 Ağustos 2013

    Evet 2 gün sonra aradılar.3 Hafta önce tel. numarasını verdiğim şahsı şikayetten sonra henüz aradıklarını ancak işyerinden saat 14 te geleceğini bildirdiklerini söylediler. Bana söylenen 14 te bir daha arayıp bu işin en kısa zamanda sonuçlandırılacağı idi.Ancak o günden sonra eski iş yerim bir daha aranmamış.Yani maksat çözüm üretmek değil.Defalarca çağrı merkezine acil diye msj bırak tım.Kesinlikle geri dönüş olmadı.Ancak şikayetten sonra aradılar ve durum bu.Şahsı iş yerinde bulup görüşene kadar aramaları ve işlemimi sonuçlan dırmaları için sanırım her defasında bir şikayet yazmam gereke cek.

  • Gülsüm 02 Ağustos 2013

    Arkadaşlar 3 hafta önce tlf. nosunu verdiğim kişiyi aradıklarını işyerinden şahsın 14 te geleceğini söylediklerini bildirdiler.İş orada kaldı. Bİr daha arama yapılmamış. Bence çözüm üretmeye değil sadece zaman kazanmaya çalışıyorlar.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi31 Temmuz 2013

    Sayın Gülsüm Karcı' nın şikayeti ile ilgili , Müşterimiz ile görüşülmüş olup talebi gerçekleştirilmiştir. Saygılarımızla , Garanti Emeklilik Ve Hayat A.Ş Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön