Garanti Emeklilik Ödemeyi Yapmamak İçin Oyalıyor!

Gülsüm K. |

Garanti Bankası'ndan işsiz kalırsam kredi kartlarımın ödenmesi için sigorta ödedim. 30 Nisan 2013 'te işten çıkartıldım. İstenilen bütün evrakları toplayıp kendilerine gönderdim. Muafiyet süresi dediler, 1 ay halen daha iş bulamadım. Ve Garanti Emeklilik'ten halen haber çıkmadı. Defalarca aramam sonucunda müşteri hizmetleri ile iletişim kurabiliyoruz.' Evraklarınız incelemede, hiç bir eksik sorun yok' deniyor.

İşyerimin (yolladığım her evrağın üzerinde telefon ve adresi olan) telefon numarası diye Hazira'nın sonunu getirdiler. Arayıp verdim hatta patronumun cep telefonunu dahi verdim. Ulaşamadık dediler kendisi ne. Yetkili başka biri dediler onu da verdim. Temmuz sonu geldi. Her ay kartıma faiz işliyor.

Etiketler :

Ödeme Yapmama / Geç Ödeme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülsüm K.
  02 Ağustos
  20:09

  Evet 2 gün sonra aradılar.3 Hafta önce tel. numarasını verdiğim şahsı şikayetten sonra henüz aradıklarını ancak işyerinden saat 14 te geleceğini bildirdiklerini söylediler. Bana söylenen 14 te bir daha arayıp bu işin en kısa zamanda sonuçlandırılacağı idi.Ancak o günden sonra eski iş yerim bir daha aranmamış.Yani maksat çözüm üretmek değil.Defalarca çağrı merkezine acil diye msj bırak tım.Kesinlikle geri dönüş olmadı.Ancak şikayetten sonra aradılar ve durum bu.Şahsı iş yerinde bulup görüşene kadar aramaları ve işlemimi sonuçlan dırmaları için sanırım her defasında bir şikayet yazmam gereke cek.

 • Gülsüm K.
  02 Ağustos
  20:00

  Arkadaşlar 3 hafta önce tlf. nosunu verdiğim kişiyi aradıklarını işyerinden şahsın 14 te geleceğini söylediklerini bildirdiler.İş orada kaldı. Bİr daha arama yapılmamış. Bence çözüm üretmeye değil sadece zaman kazanmaya çalışıyorlar.

 • 31 Temmuz
  10:25

  Sayın Gülsüm Karcı' nın şikayeti ile ilgili ,

  Müşterimiz ile görüşülmüş olup talebi gerçekleştirilmiştir.

  Saygılarımızla ,


  Garanti Emeklilik Ve Hayat A.Ş
  Müşteri Hizmetleri